ABILD tričko funkční s dlouhým rukávem - Černá
vysoce funkční hřejivé zimní tričko s dlouhým rukávem
Obchodní balení: 1 / 18
vysoce funkční hřejivé zimní tričko s dlouhým rukávem; paropropustné prádlo vhodné do extrémně náročných povětrnostních podmínek.
| Kategorie: | Funkční prádlo - Trika dlouhý rukáv |
|---|---|
| EAN: | 8591806197039 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Zimní |
| Aktivity: | Práce, Sport, Volnočas |
| Kolekce: | OTTO SCHACHNER |
| Velikosti: | XS, S, M, L, XL, XXL |
| Barvy: | Černá |
| Hlavní materiál: | Polypropylen |
| Extra vlastnosti: | Pratelné šetrně do 40 °C |
| Oděvy gramáž: | 180 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 60 % polypropylen, 40 % vlna, 180 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
