ARDON®COOL TREND kalhoty pracovní zkrácené - Bílá/Šedá
Klasické pánské montérkové kalhoty do pasu sportovního střihu - výška postavy 170-175 cm
- klasické montérkové kalhoty do pasu sportovního střihu
- ve zkrácené variantě na postavu 170-175 cm
- zapínání na zip a knoflík
- guma v pase pro pohodlné nošení
- sedlo a dvě zadní kapsy
- zesílená kolena
- boční multifunkční kapsy na nářadí na nohavicích
- reflexní doplňky
- materiál: 100% bavlna, 260 g/m²
- barva: bílo-šedá
- velikosti: S-3XL
- výška postavy(cm): 170-175
Velikostní tabulka
| výška postavy | Pracovní kalhoty - zkrácené | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHORT / zkrácená | do 175 cm | S SHORT | M SHORT | L SHORT | XL SHORT | 2XL SHORT | 3XL SHORT |
| obvod pasu | cm | 77-85 |
86-93 | 94-102 | 103-111 | 112-122 | 123-131 |
| obvod sedu | cm | 89-97 | 98-105 | 106-113 | 114-121 | 122-129 | 130-137 |
| kroková délka - SHORT/ zkrácená | cm | 78 | 78 | 78 | 78 | 78 | 78 |
VÝŠKA POSTAVY
- měříme od temene hlavy až k patě při rovném postoji
- dle naměřených hodnot vybereme variantu produktu pro výšku postavy:
do 175 cm (SHORT); 176 - 182 cm (REGULAR); nad 183 cm (LONG)
- momentálně máte zvolenou zkrácenou variantu SHORT pro výšku postavy do 175 cm
OBVOD PASU
- měříme v polovině vzdálenosti mezi horní hranou kosti kyčelní a posledním (spodním) žebrem
- krejčovský metr přikládáme na břicho těsně, nesmí však škrtit
OBVOD SEDU
- měříme přes nejširší místo na bocích, kde se nacházejí kyčelní klouby
- vzhledem k tomu, že šíře boků a hýždí se u každého liší, může být nejširší místo boků na kyčlích, ale i pod nimi nebo nad nimi
KROKOVÁ DÉLKA
- krejčovský metr vedeme po vnitřní straně dolní končetiny od rozkroku až po místo, kde se vnitřní strana chodidla potkává s podlahou
| Kategorie: | Kalhoty pas - Pracovní |
|---|---|
| EAN: | 8592390143792 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | ARDON®COOL TREND |
| Velikosti: | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
| Barvy: | Bílá, Šedá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Pratelnost na 60˚C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Comfort Fit |
| Oděvy gramáž: | 260 g/m2 |
| Oděvy oblast kolen: | Zesílená |
| Oděvy varianta: | Zkrácená |
| Svrchní materiál: | 100 % bavlna, 260 g/m² |
| Výška postavy: | 170-175 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
