ARDON®ERIK plášť pracovní - Modrá
Pánský keprový plášť s dlouhým rukávem
- pánský keprový plášť s dlouhým rukávem
- zapínání na knoflíky
- s límečkem
- našívané kapsy
- materiál: 100% bavlna, 245 g/m²
- barva: modrá
- velikosti: 44 - 64
Klasický keprový plášť je důležitým ochranným oděvem pro pohyb v dílně, provozovnách i výrobnách. Volným střihem ulehčuje oblékání i nošení přes jiné oblečení, které speciální materiál pláště dobře chrání před potřísněním nebo znečištěním.
Kepr využívá vynikající odolnost vůči mechanickému poškození a i při častém nošení a praní si zachová pevnost a tvarovou stálost. Dovoluje snadnou údržbu a praní i na vysoké teploty.
Jednoduchý volný střih se zapínáním na knoflíky dovoluje nošení přes jakékoliv oblečení. Neomezuje v pohybu, je lehký a dostatečně vzdušný. Dlouhé rukávy i délka pláště spolehlivě skryje většinu postavy. Límeček a dvě našívané kapsy elegantně oživují jednoduchý styl . Plášť pánský ERIK je dostupný v klasické tmavě modré barvě a ve velikostech 44 až 64.
Velikostní tabulka
| výška postavy | Pracovní blůzy | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| REGULAR / běžná | 170 - 196 cm | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | 62 | 64 |
| obvod hrudníku | cm | 88-90 | 91-93 | 94-97 | 98-101 | 102-105 | 106-109 | 110-113 | 114-117 | 118-122 | 123-127 | 128-132 |
| obvod pasu | cm | 75-78 | 79-82 | 83-86 | 87-90 | 91-94 | 95-98 | 99-103 | 104-108 | 109-113 | 114-118 | 119-123 |
VÝŠKA POSTAVY
- měříme od temene hlavy k patě (při rovném postoji)
OBVOD HRUDI
- měříme přes nejširší místo prsou
- u mužů bývá nejširší místo obvykle v podpaží
OBVOD PASU
- měříme v polovině vzdálenosti mezi horní hranou kosti kyčelní a posledním (spodním) žebrem
- krejčovský metr přikládáme na břicho těsně, nesmí však škrtit
| Kategorie: | Pláště - Na zapínání |
|---|---|
| EAN: | 8592390010186 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Kolekce: | ARDON®KLASIK |
| Velikosti: | 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Modrá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy gramáž: | 245 g/m² |
| Svrchní materiál: | 100 % bavlna, 245 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
