ARDON®FS 08C zástěra voděodolná - Žlutá - DOPRODEJ
voděodolná zástěra s nastavitelnou délkou náprsenky a s přídavným vyztužením přední části
- voděodolná zástěra s nastavitelnou délkou náprsenky a s přídavným vyztužením přední části
- materiál Provendex je odolný vůči tukům, enzymům, proti trávicím šťávám a proti lehkým kyselinám a zásadám
- určena pro styk s potravinami (pro použití při zpracování jídla, masa a v rybářském průmyslu)
- materiál: Provendex, 220 g/m2, tloušťka 0,2 mm
- barva: žlutá
- velikost: 122 x 120 cm
| Kategorie: | Zástěry - 3/4 |
|---|---|
| EAN: | 8592390075697 |
| Určení: | Unisex |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství |
| Aktivity: | Práce |
| Barvy: | Žlutá |
| Hlavní materiál: | Plavitex |
| Specifické vlastnosti: | Olejivzdorné, Voděodolné |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN 343 |
| Oděvy gramáž: | 220 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | Provendex, 220 g/m2, tloušťka 0,2 mm |
| Velikost: | 122 x 120 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
