- bílá zástěra do pasu
- odolná proti vodě, olejům, enzymům a dezinfekčním prostředkům
- zavazování na tkanici
- rozměr: 50 x 60 cm
- materiál: Plavitex, 350 g/m2 (polyester povrstvený PVC)
- norma: EN 343, EN 13688
- barva: bílá
| Kategorie: | Zástěry - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8592390069382 |
| Určení: | Unisex |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství |
| Aktivity: | Práce |
| Barvy: | Bílá |
| Hlavní materiál: | Plavitex |
| Specifické vlastnosti: | Olejivzdorné, Voděodolné |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN 343 |
| Oděvy gramáž: | 350 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | Plavitex |
| Tloušťka materiálu: | 0,48 mm |
| Velikost: | 50 x 65 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
