ARDON®FS 121 zástěra voděodolná - Bílá
bílá zástěra s rukávy odolná proti vodě, olejům, enzymům a dezinfekčním prostředkům
- bílá zástěra s rukávy
- odolná proti vodě, olejům, enzymům a dezinfekčním prostředkům
- elastické manžety, zapínání vzadu na přezku, zesílení materiálu v hrudní části
- rozměr: 120 x 100 cm
- materiál: Plavitex, 350 g/m2 (polyester povrstvený PVC)
- norma: EN 343
- barva: bílá
- velikost: uni
| Kategorie: | Zástěry - 3/4 |
|---|---|
| EAN: | 8592390069375 |
| Určení: | Unisex |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství, Zdravotnictví |
| Aktivity: | Práce |
| Barvy: | Bílá |
| Hlavní materiál: | Plavitex |
| Specifické vlastnosti: | Olejivzdorné, Voděodolné |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN 343 |
| Oděvy gramáž: | 350 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | Plavitex, 350 g/m2 (polyester povrstvený PVC) |
| Velikost: | 120 x 100 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
