ARDON®R8ED+ kalhoty pracovní - Černá
Pánské kalhoty do pasu prémiové kolekce R8ED+®.
- kalhoty do pasu prémiové kolekce R8ED+®
- sportovní střih a silueta
- množství funkčních kapes
- prostor pro nákoleníky v ideální výšce kolene
- odolný materiál CORDURA v oblastech zvýšené zátěže a opotřebení
- pružný pas
- bez opasku
- materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 245 g/m²
- barva: černá
- velikost: 46 - 64
- výška postavy(cm): 176-182
z kolekce R8ED+ sportovního střihu do pasu oceníte zejména díky spojení designu a funkčnosti. Kalhoty R8ED+ vyrobené z odolného směsového materiálu bavlny a polyesteru odvádí výborně vlhkost z těla, zároveň je materiál díky hustotě tkaniny vysoce odolný proti poničení. V oblastech větší pracovní zátěže a opotřebení jsou navíc kalhoty vybaveny zesíleným materiálem CORDURA. Partie kolen disponují prostorem pro vložení nákoleníků s jištěním na suchý zip pro zajištění odolnosti kolenních partií i při práci vkleče a větším otěru v této oblasti.
Nutností u pracovních kalhot je samozřejmě také velké množství kapes, které pracovník může využít k uschování nářadí, mobilního telefonu a různých součástek. Kalhoty R8ED+ jsou řešeny prakticky a o množství různých funkčních kapes není u nich nouze. Na levém stehně můžete využít víceúčelové kapsy s možností bezpečného uložení různých předmětů, například mobilního telefonu. Praktickým prvkem je i speciálně navržená kapsa pro uložení skládacího metru, další průhmatové kapsy jsou vpředu v oblasti boků. Nechybí ani designový prvek na uložení psacího pera nebo tužky v zadní kapse.
Kalhoty jsou navrženy s maximálním důrazem pro komfort nošení, a proto v oblasti pasu disponují pružnými utahovacími patkami sloužícími k přizpůsobení volnosti pasu podle potřeby. Silná poutka slouží k upevnění pásku v případě potřeby, ovšem opasek není součástí kalhot. Pro zvýšení viditelnosti i při práci v prostředí se zvýšenou viditelností nebo ve tmě nechybí ani reflexní doplňky.
Kalhoty jsou k dostání v černo-šedém barevném provedení a je tak možné sladit je s dalšími oděvy z kolekce R8ED+ nebo s potiskem firemního loga.
Velikostní tabulka
| výška postavy | Pracovní kalhoty - běžná délka | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| REGULAR / běžná | 176-182 cm | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | 62 | 64 |
| obvod pasu | cm | 79-82 | 83-86 | 87-90 | 91-94 | 95-98 | 99-103 | 104-108 | 109-113 | 114-118 | 119-123 |
| obvod sedu | cm | 91-94 | 95-98 | 99-102 | 103-106 | 107-110 | 111-114 | 115-118 | 119-122 | 123-126 | 127-130 |
| Kroková délka - REGULAR / běžná | cm | 83 | 83 | 83 | 83 | 83 | 83 | 83 | 83 | 83 | 83 |
VÝŠKA POSTAVY
- měříme od temene hlavy až k patě při rovném postoji
- dle naměřených hodnot vybereme variantu produktu pro výšku postavy:
do 175 cm (SHORT); 176 - 182 cm (REGULAR); nad 183 cm (LONG)
- nyní máte zvolenou běžnou variantu REGULAR pro výšku postavy 176 - 182 cm
OBVOD PASU
- měříme v polovině vzdálenosti mezi horní hranou kosti kyčelní a posledním (spodním) žebrem
- krejčovský metr přikládáme na břicho těsně, nesmí však škrtit
OBVOD SEDU
- měříme přes nejširší místo na bocích, kde se nacházejí kyčelní klouby
- vzhledem k tomu, že šíře boků a hýždí se u každého liší, může být nejširší místo boků na kyčlích, ale i pod nimi nebo nad nimi
KROKOVÁ DÉLKA
- krejčovský metr vedeme po vnitřní straně dolní končetiny od rozkroku až po místo, kde se vnitřní strana chodidla potkává s podlahou
| Kategorie: | Kalhoty pas - Pracovní |
|---|---|
| EAN: | 8592390087614 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | ARDON R8ED+ |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Černá |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN 14404 |
| Oděvy střih: | Comfort Fit |
| Oděvy gramáž: | 245 g/m² |
| Oděvy oblast kolen: | Zesílená, kapsy pro nákoleníky |
| oděvy svrchní materiál: | 65% polyester, 35% bavlna, 245 g/m² |
| Výška postavy: | 176 - 182 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
