BIANCA zástěra voděodolná - Zelená
voděodolná pracovní zástěra
Obchodní balení: 1 / 40
voděodolná pracovní zástěra • chrání před potřísněním vodou a proti nečistotám • šířka 90 cm x výška 120 cm
| Kategorie: | Zástěry - 7/8 |
|---|---|
| EAN: | 8591806006829 |
| Určení: | Unisex |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství, Zdravotnictví |
| Doporučené použití: | Potravinářská výroba, Potravinářský provoz, Zdravotní a sociální péče |
| Aktivity: | Práce |
| Barvy: | Zelená |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy gramáž: | 340 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 100 % polyester, 340 g/m² |
| Tloušťka materiálu: | 0,28 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
