CASITA kalhoty pracovní dámské - Černá/Modrá
Dámské pracovní kalhoty.
KEPR: 65 % polyester/ 32 % bavlna / 3 % elastan - 250 g/m2 + polyamid/strečové klíny + efektní Oxford 300D. Vysoký zadní díl, 7 kapes, 2 poutka na nářadí. Strečový panel v rozkroku. Kapsy na chrániče kolen. Kontrastní barevné provedení. Trojité prošití Extra lem: +5 cm. Klasický střih, EN 14404: Typ 2
| Kategorie: | Kalhoty pas - Pracovní |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | Dámské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Aktivity: | Práce |
| Velikosti: | XS, S, M, L, XL, 2XL |
| Barvy: | Černá, Modrá |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN 14404 |
| Oděvy gramáž: | 250 g/m² |
| Oděvy oblast kolen: | Zesílená, kapsy pro nákoleníky |
| Oděvy nohavice: | Nastavitelná délka |
| oděvy svrchní materiál: | 65% polyester / 32% bavlna / 3% elastan - 250 g/m2 |
| oděvy doplňkový materiál: | 90 % polyamid / 10 % elastan - 260 g/m2 |
| oděvy doplňkový materiál 2: | OXFORD: 100 % polyester - 600D |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
