CRAMBE šortky - Camouflage/Olivová
Pánské šortky z lehkého twillu v módních maskáčových barevných kombinacích.
Obchodní balení: 1 / 20
pánské šortky z lehkého twillu v modních maskáčových barevných kombinacích; 6 funkčních kapes.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806204072 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce, Volnočas |
| Kolekce: | CRV |
| Velikosti: | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Barvy: | Camouflage, Olivová |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Regular |
| Oděvy gramáž: | 190 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester, 35 % bavlna, 190 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
