CREMORNE šortky pracovní - Šedá
pánské pracovní šortky s pružným pasem; 4 funkční kapsy; kontrastní paspulky.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806020962 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | CREMORNE |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Šedá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 230 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 60 % bavlna, 40 % polyester, 230 g/m² |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 100 % polyester, Oxford |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
