CXS DIXON kraťasy volnočasové - Maskáčová/Černá - DOPRODEJ
Pánské lehké vycházkové kraťasy.
Pánské lehké vycházkové kraťasy. Pas s gumou v bocích, poutka na opasek, 4 přední kapsy, zadní kapsa na zip, reflexní
logo na nohavici, vnitřní protiskluzová gumová páska v pase.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Sport, Volnočas |
| Sporty: | Turistika |
| Velikosti: | S, 2XL |
| Barvy: | Camouflage (šedá), Černá |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Oděvy střih: | Comfort |
| Oděvy gramáž: | 180 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 92 % polyester 8 % elastan, 180 g/m2 |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 65 % polyester 35 % bavlna, 220 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
