CXS NELA čepice kuchařská - Bílá
Kuchařská čepice s kšiltem, upevnění na gumu.
Kuchařská čepice s kšiltem, upevnění na gumu. Doporučené použití: kuchaři, učni.
| Kategorie: | Čepice a šály - Kšiltovky |
|---|---|
| EAN: | 8591940013073 |
| Určení: | Unisex |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství |
| Doporučené použití: | Kuchaři, Potravinářská výroba |
| Barvy: | Bílá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Oděvy gramáž: | 190 g/m2 |
| Materiálové složení: | kepr 100% bavlna 190g/m2 , plátno 100% bavlna, tyl 100% polester |
| Gramáž: | 190 g/m2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
