Zástěra plátěná, provedení s náprsenkou v různém barevném provedení.
| Kategorie: | Zástěry - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591940012991 |
| Určení: | Dámské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství |
| Aktivity: | Práce |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Oděvy gramáž: | 180 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | kepr 100% bavlna, 180 g/m2 |
| Velikost: | 80x100 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
