DAYBORO šortky pracovní - Modrá/Navy
pánské pracovní šortky s pružným pasem; elastický inovativní materiál TRIFIBETEX®; odolné trojité prošití nohavic a sedu; prostorné multifunkční přední kapsy s poutky na nářadí; reflexní prvky v barevném odstínu.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806610248 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | DAYBORO |
| Velikosti: | 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Modrá, Modrá (navy) |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Velikosti, Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy gramáž: | 260 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 62 % bavlna, 35 % polyester, 3 % Spandex, 260 g/m², TRIFIBETEX |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 100 % polyester, OXFORD |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
