DESMAN šortky pracovní - Šedá/Oranžová
pracovní šortky pohodlného střihu
Obchodní balení: 1 / 20
pracovní šortky pohodlného střihu; elastický pas; 6 funkčnícg kapes.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806023086 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | AUSTRALIAN LINE |
| Velikosti: | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 |
| Barvy: | Oranžová, Šedá |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Standard |
| Oděvy gramáž: | 235 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 80 % polyester, 20 % bavlna, 235 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
