EMERTON STRETCH šortky pracovní - Šedá/Kamufláž
pracovní vysoce odolné strečové šortky s elastickým pasem
• pracovní vysoce odolné strečové šortky s elastickým pasem • multifunkční kapsy • Oxford 600D zesílení namáhaných částí • reflexní segmentové detaily
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806312579 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | EMERTON STRETCH |
| Velikosti: | 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 |
| Barvy: | Camouflage, Šedá |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C, veliko |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 245 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester , 32 % bavlna , 3 % Spandex, 245 g/m² |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 100 % polyester, OXFORD |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
