EPPING NEW HI-VIS kalhoty reflexní - Žlutá
lehké pánské HI-VIS kalhoty s 3M reflexními pruhy okolo spodní šásti nohavic, podlepené švy
Obchodní balení: 1 / 20
lehké pánské HI-VIS kalhoty s 3M reflexními pruhy okolo spodní šásti nohavic, podlepené švy; vysoká voděodolnost, paropropustné; spodní lem nohavic ke stažení na plastové druky.
| Kategorie: | Výstražné - Kalhoty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Aktivity: | Práce |
| Velikosti: | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Barvy: | Žlutá |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| HI-VIS: | Produkt |
| Reflexní prvky: | Ano, Pruhy |
| Specifické vlastnosti: | Voděodolné |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN ISO 20471 (CL1), EN 343 |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 140 g/m2 |
| Oděv povrstvení: | Polyuretan |
| Oděvy nohavice: | Nastavitelné pomocí druků |
| oděvy svrchní materiál: | 100 % polyester, 190 g/m², Oxford |
| oděvy svrchní materiál HI-VIS: | 100 % polyester, 140 g/m², Oxford |
| oděvy povrstvení svrchního materiálu: | polyuretan |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
