FF CARL BE-01-009 šortky pracovní - Černá/Červená
pánské pracovní šortky s multifunkčními kapsami.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806562578 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | FRIDRICH&FRIDRICH |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Černá |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Standard |
| Oděvy gramáž: | 235 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 80 % polyester, 20 % bavlna, 235 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
