FF JOHAN šortky pracovní - Modrá/Navy
pánské pracovní šortky s pružným pasem; 2 postranní kapsy; 2 stehenní kapsy s klopou na suchý zip; 1 zadní kapsa na suchý zip.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806588578 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | FRIDRICH&FRIDRICH |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Modrá, Modrá (navy) |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Standard |
| Oděvy gramáž: | 195 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 80 % polyester, 20 % bavlna, 195 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
