GLADSTONE 5729 HI-VIS kalhoty multinormní - Oranžová/Navy
multinormní, nepromokavé, vysoce prodyšné a chemicky odolné HI-VIS kalhoty.
Obchodní balení: 1 / 10
multinormní, nepromokavé, vysoce prodyšné a chemicky odolné HI-VIS kalhoty; vrchní materiál SIOPOR kombinuje antistatické vlastnosti s odolností vůči teplu a plameni; bavlněná podšívka odolná plameni; 5 cm nehořlavé FR reflexní pruhy; 2 kapsy.
| Kategorie: | Výstražné - Kalhoty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | SIOEN |
| Velikosti: | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Barvy: | Oranžová |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| HI-VIS: | Produkt |
| Reflexní prvky: | Ano, Pruhy |
| Specifické vlastnosti: | Antistatické, Odolné chemikáliím, Tepluodolné, Voděodolné |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN 1149-5, EN ISO 11612 - A1, B1, C1, EN 13034 (Type_6), EN ISO 14116, EN ISO 20471 (CL1), EN 343 |
| Oděvy gramáž: | 250 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 100 % Siopor, polyester, antistatické vlákno, 250 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
