GREENDALE šortky pracovní - Antracit/Limetka
Pánské pracovní šortky s pružným pasem a multifunkčními kapsami.
• pánské pracovní šortky s pružným pasem a multifunkčními kapsami • Oxford 600D zesílení v oblasti stehen • odolné trojité prošití nohavic a sedu • reflexní prvky
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Šedá (antracit), Zelená (limetková) |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 270 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester , 35 % bavlna, 270 g/m² |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 100 % polyester |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
