KEILOR FP STRETCH šortky pracovní - Béžová/Černá
kvalitní pánské pracovní šortky z elastického materiálu
Obchodní balení: 1 / 20
kvalitní pánské pracovní šortky z elastického materiálu; multifunkční kapsy; 2 extra odepínací multifunkční kapsy na zip; dekorativní prošití.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806056442 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 |
| Barvy: | Béžová |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Regular |
| Oděvy gramáž: | 265 g/m2 |
| Oděvy kapsy: | Odnimatelné |
| oděvy svrchní materiál: | 98 % bavlna, 2 % elastan, 265 g/m² |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 100 % polyester, Oxford |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
