KNOXFIELD 320 3/4 kalhoty pracovní - Antracit/Oranžová - DOPRODEJ
kvalitní pánské pracovní 3/4 kalhoty s elastickým pasem
Obchodní balení: 1 / 10
kvalitní pánské pracovní 3/4 kalhoty s elastickým pasem; 6 multifunkční kapes na nářadí; 2 extra vložitelné kapsy; 1 transparentní pro ID kartu; 600D Oxford zesílená oblast kolen s možností vkládání kolenních výztuh; dekorativní prošití a kontrastní prvky v HI-VIS barvě.
| Kategorie: | Šortky - 3/4 |
|---|---|
| EAN: | 8591806057012 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Celoroční, Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | KNOXFIELD |
| Velikosti: | 46, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Šedá, Šedá (antracit) |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 320 g/m² |
| Oděvy oblast kolen: | Zesílená, kapsy pro nákoleníky |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester, 35 % bavlna, 320 g/m² |
| oděvy zesílení kolenních kapes: | 100 % polyester, Oxford |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
