KNOXFIELD RYO šortky pracovní - Antracit
kvalitní pánské pracovní šortky s elastickým pasem
Obchodní balení: 1 / 20
kvalitní pánské pracovní šortky s elastickým pasem; 4 funkční kapsy; dekorativní prošití v kontrastní HI-VIS barvě.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | KNOXFIELD |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Šedá, Šedá (antracit) |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| HI-VIS: | Prošití |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 275 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester, 35 % bavlna, 275 g/m² |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 100 % polyester, Oxford |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
