LATTON HI-VIS kalhoty pracovní - Žlutá/Oranžová - DOPRODEJ
kvalitní pánské kalhoty v kombinaci dvou HI-VIS barev
Obchodní balení: 1 / 10
kvalitní pánské kalhoty v kombinaci dvou HI-VIS barev; segmentované reflexní tištěné pruhy spodní části nohavic; 2 hluboké přední kapsy, 1 dvojitá multifukční kapsa na levé nohavici, 2 zadní kapsy s patkou; kolenní kapsy pro vkládání nákoleníků; elastický pas.
| Kategorie: | Výstražné - Kalhoty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Aktivity: | Práce |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 |
| Barvy: | HV Oranžová, HV Žlutá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| HI-VIS: | Produkt |
| Reflexní prvky: | Ano, Pruhy |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN ISO 20471 (Cl 2) |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 285 g/m² |
| Oděvy oblast kolen: | Zesílená, kapsy pro nákoleníky |
| oděvy svrchní materiál: | 60 % bavlna, 40 % polyester, 285 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
