MINSTROOM šortky pracovní - Šedá Tmavá/Oranžová/Černá
pánské pracovní šortky s pružným pasem
• pánské pracovní šortky s pružným pasem • 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy a 1 stehenní kapsa • reflexní prvky
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | SAFE WORKER |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Černá, Oranžová, Šedá (tmavá) |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 245 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester , 35 % bavlna, 245 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
