NEURUM CAMOU šortky pracovní - Olivová Tmavá
pánské pracovní šortky s pružným pasem; elastický inovativní materiál TRIFIBETEX® v módním přírodním maskování
Obchodní balení: 1 / 10
pánské pracovní šortky s pružným pasem; elastický inovativní materiál TRIFIBETEX® v módním přírodním maskování; odolné trojité prošití nohavic a sedu; prostorné multifunkční přední kapsy s poutky na nářadí; reflexní prvky v barevném odstínu.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806568570 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | NEURUM CAMOU |
| Velikosti: | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 |
| Barvy: | Camouflage, Olivová |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Slim |
| Oděvy gramáž: | 260 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 62 % bavlna, 35 % polyester, 3 % Spandex, 260 g/m², TRIFIBETEX |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 95 % polyamid (nylon), 5 % Spandex, 245 g/m², CORDURA® |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
