STANMORE šortky pracovní - Hnědá Tmavá - DOPRODEJ
pracovní šortky vysoké odolnosti, elastický pas; kovové zipy a druky zapínání; 5 funkčních kapes; poutka na drobné nářadí.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Celoroční, Letní |
| Kolekce: | STANMORE |
| Velikosti: | 54, 58, 60, 62 |
| Barvy: | Hnědá, Hnědá (tmavá) |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy střih: | Standard |
| Oděvy gramáž: | 275 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 100 % bavlna, 275 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
