- zástěra do pasu 72 x 62 cm
- materiál: 100% bavlna, 248 g/m², kepr
- barva: modrá
- velikost: uni
| Kategorie: | Zástěry - 3/4 |
|---|---|
| EAN: | 8592390030351 |
| Určení: | Unisex |
| Kolekce: | ARDON®KLASIK |
| Barvy: | Modrá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Vhodné pro logování: | Potisk, Výšivka, Nažehlení |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy gramáž: | 248 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 100% bavlna, 248 g/m² |
| Velikost: | 72 x 62 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
