LENA zástěra do pasu - Bílá
Zástěra do pasu, upevnění v pase na tkanici.
Zástěra do pasu, tkanice na upevnění v pase.
| Kategorie: | Zástěry - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591940007836 |
| Určení: | Dámské |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství |
| Aktivity: | Práce |
| Barvy: | Bílá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Oděvy gramáž: | 190 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | kepr 100% bavlna, 190g/m2 |
| Velikost: | 70x65cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
