LATTON HI-VIS šortky - Žlutá/Oranžová - DOPRODEJ
kvalitní pánské šortky v kombinaci dvou HI-VIS barev
Obchodní balení: 1 / 20
kvalitní pánské šortky v kombinaci dvou HI-VIS barev; segmentované reflexní tištěné pruhy okolo stehen, 2 hluboké přední kaspy, 1 mu ltifukční kapsy na straně nohavice, 2 zadní kapsy s patkou; elastický pas.
| Kategorie: | Výstražné - Šortky |
|---|---|
| EAN: | 8591806227842 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Velikosti: | 46, 50, 52, 54, 56, 58, 62 |
| Barvy: | HV Oranžová, HV Žlutá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| HI-VIS: | Produkt |
| Reflexní prvky: | Ano, Pruhy |
| Extra vlastnosti: | Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN ISO 20471 (CL1) |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 285 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 60 % bavlna, 40 % polyester, 285 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
