MAX VIVO HI-VIS šortky pracovní - Oranžová
pánské HI-VIS pracovní šortky s elastickým pasem; 2 přední kapsy, 2 zadní kapsy; dvojice tištěných 7 cm reflexních pruhů po obvodu stehen; reflexní paspulky.
| Kategorie: | Výstražné - Šortky |
|---|---|
| EAN: | 8591806767591 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | MAX VIVO |
| Velikosti: | 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 |
| Barvy: | Oranžová |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| HI-VIS: | Produkt |
| Reflexní prvky: | Ano, Pruhy, Paspulka |
| Extra vlastnosti: | Velikosti, Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688, EN ISO 20471 (CL1) |
| Oděvy střih: | Relax |
| Oděvy gramáž: | 250 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester, 35 % bavlna, 250 g/m² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
