SHELDON CAMOU šortky pracovní - Kamufláž/Šedá
Pánské pracovní šortky s pružným pasem a multifunkčními kapsami.
Obchodní balení: 1 / 20
pánské pracovní šortky s pružným pasem a multifunkčními kapsami; v moderní úpravě šedé kamuflážové barvy; Oxford 600D zesílené spodní částí kapes; odolné trojité prošití nohavic a sedu; reflexní prvky
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806283541 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Velikosti: | 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 |
| Barvy: | Camouflage, Camouflage (šedá) |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Velikosti, Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy gramáž: | 270 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester, 35 % bavlna, 270 g/m² |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 100 % polyester, Oxford |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
