SHELDON šortky pracovní - Antracit/Žlutá
Pánské pracovní šortky s pružným pasem a multifunkčními kapsami.
Obchodní balení: 1 / 20
Pánské pracovní šortky s pružným pasem a multifunkčními kapsami; Oxford 600D zesílené spodní části kapes; odolné trojité prošití nohavic a sedu; reflexní prvky.
| Kategorie: | Šortky - Nad kolena |
|---|---|
| EAN: | 8591806290860 |
| Určení: | Pánské |
| Sezóna: | Letní |
| Aktivity: | Práce |
| Velikosti: | 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 |
| Barvy: | Šedá (antracit) |
| Hlavní materiál: | Polyester |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Extra vlastnosti: | Velikosti, Perte na 40 °C |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy gramáž: | 270 g/m² |
| oděvy svrchní materiál: | 65 % polyester , 35 % bavlna, 270 g/m² |
| oděvy svrchní zesílená vrstva: | 100 % polyester, OXFORD |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
