CXS ALTHEA zástěra pracovní - Černá
Pracovní zástěra s náprsenkou a dvěma kapsami.
Pracovní zástěra s náprsenkou a dvěma kapsami. Praktické jednodílné zavazování, díky kterému je možné regulovat velikost popruhu kolem krku dle vlastní potřeby.
| Kategorie: | Zástěry - 3/4 |
|---|---|
| EAN: | 8591940293352 |
| Určení: | Unisex |
| Sezóna: | Celoroční |
| Aktivity: | Práce |
| Barvy: | Černá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Oděvy normy: | EN ISO 13688 |
| Oděvy gramáž: | 260 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 100 % bavlna, 260 g/m2 |
| Velikost: | 80 x 100 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
