STELA zástěra pracovní - Modrá
Zástěra s náprsenkou, upevnění v pase na tkanici.
Zástěra s náprsenkou, upevnění v pase na tkanici.
| Kategorie: | Zástěry - 3/4 |
|---|---|
| EAN: | 8591940007843 |
| Určení: | Unisex |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | CXS KLASIK |
| Barvy: | Modrá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Oděvy gramáž: | 190 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | 100 % bavlna, 190 g/m² |
| Velikost: | 80x100cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
