STELA zástěra pracovní - Bílá
Zástěra s náprsenkou, upevnění v pase na tkanici.
Bílá zástěra s náprsenkou STELA (značka CXS) je vyrobena ze 100% bavlněného kepru (gramáž obvykle ) a je vhodná do gastronomie, zdravotnictví či služeb. Unisex zástěra , upevňuje se v pase na tkanici.
| Kategorie: | Zástěry - 3/4 |
|---|---|
| EAN: | 8591940007850 |
| Určení: | Unisex |
| Sezóna: | Celoroční |
| Doporučené odvětví: | Potravinářství, Zdravotnictví |
| Aktivity: | Práce |
| Kolekce: | CXS KLASIK |
| Barvy: | Bílá |
| Hlavní materiál: | Bavlna |
| Oděvy gramáž: | 190 g/m2 |
| oděvy svrchní materiál: | kepr 100% bavlna, 190g/m2 |
| Velikost: | 80x100cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

